קטגוריה: יקבים וספקי אלכוהול

0

קצת על יינות מחוזקים

יין מחוזק הוא יין שחוץ מהתסיסה הטבעית שלו שמקנה לו בסביבות 13% אלכוהול , הוסיפו לו אלכוהול – התערבות שאינה ” טבעית ” בעיני חובבי היין האדוקים , והביאו אותו לרמה של סביבות 20% , כמו כן לחלק מן היינות המחוזקים – גם הוסיפו תבלינים לשיפור ושינוי טעמם .

0

רום (RHUM / RUM)

משקה המלחים והפירטים הנודע , אחד מעמודי התווך של הקוקטיילים הטרופיים – בשל הארומה החזקה שלו והתאמתו המוחלטת לכל סוגי המיצים הטרופיים .

0

טקילה

בשנת 1500 כבשו הספרדים את מכסיקו , עד אז במשך 1000 השנים שקדמו לכך שתו הילידים (האצטקים) מעיין יין אלכוהולי שהם קראו לו פולקה (PULQVA) , יין זה שימש אותם לצרכים של טכסים דתיים.

2

סוגי וודקות נפוצים

וודקה היא אחד המשקאות הנפוצים ביותר, אם לא הנפוצה ביותר לכן ניתן למצוא מאות סוגים ולכל יצרן יש וריאציות שונות, כגון וודקה בטעמים, וודקה פרמיום וכו’ …
פוסט זה יעשה לכם קצת סדר במבחר הוודקות העשיר בו תתקלו …

וודקה סמירנוף 0

וודקה

הוודקה הומצאה לפני כ – 800 שנה – אבל לא במתכונת הנוכחית שלה , במקור היתה מיוצרת מתפוחי אדמה שהיו חומר מאוד זול – דבר משמעותי ברוסיה של המאה ה – 13 . כיום היא מיוצרת ממגוון רב של חומרים – בעיקר מדגנים – אך עד היום נוהגים לחשוב שהיא מיוצרת מתפוחי אדמה .

0

ג’ין

על ג’ין ( וג’נייבר ) כבר דיברנו בשיעור על האלכוהול , ראינו שהיה אחד מראשוני  סוגי האלכוהול : פרופסור הולנדי ( ד”ר סילביוס ) חקר את ההשפעות הרפואיות של האלכוהול ושילב את האקווה –...

2

הנגאובר – HANGOVER

הנגאובר : ( חמרמורת / דכדכת ) HANGOVER השפעת האלכוהול עלולה לצערינו הרב, לגרום למה שמוכר לכולנו בשם הנגאובר. כבר השיכור התנכי הידוע נוח סבל מדכדכת , וזה כנראה ההנגאובר המתועד הראשון בהיסטוריה. תחושת...

2

סביבת העבודה בבר – הקדמה ומושגים

בשיעור הזה: על סביבת העבודה, נסתום כמה “חורים” שעדיין לא דיברנו עליהם מבחינת תכולת הבר – ואני מתכוון לארבעה דברים עיקריים: תבלינים וקישוטים, משקאות קלים, כלי העבודה בבר, ועל כוסות.
בנוסף לכך אנו עומדים לדבר על כמה עקרונות ושיטות עבודה בבר.

×

הצהרת נגישות


 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל   info@net4u.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.