דאנס בר

אוקטופוס בר
נמל תל אביב המחודש

הדאנס בר, הממוקם ברחוב התערוכה 3 בנמל תל אביב, מעוצב קצת אחרת מהנהוג במועדונים ישראליים אחרים, ותוכנן במטרה להעניק למבלים במקום אווירה מיוחדת. אוקטופוס מתבלט בעיקר הודות למראה שונה ותחושה אחרת, שכל מבלה יוכל ליהנות מהם מהרגע הראשון שייכנס אליו.

אוקטופוס ממוקם במבנה שמשתרע על פני 400 מטרים רבועים ומסוגל להכיל מאות מבלים בו זמנית. המבנה גבוה במיוחד, מה שאיפשר את הקמתה של גלריה רחבת ידיים, המאכלסת עד 150 איש באירועים פרטיים.

שלושה בארים הוקמו במקום והם מציעים לכל מבלה דרינק טוב, שוט מפתיע או ישיבה ממושכת  סמוך לדלפק העץ. הגלריה כוללת שולחנות וכיסאות רבים, באמצעותם ניתן לארח עשרות מוזמנים ליום הולדת, מסיבה פרטית או אירוע עסקי.

http://www.octopusbar.co.il
054-5448444
מועדון הפורום
ניסים אלקיים 10, באר שבע

מועדון הפורום הוקם ב 1988 ע”י יוסי ורועי שוורץ, ופועל מאז ועד היום בבירת הדרום.
מועדון פורום בעל יכולות להרקיד מבלים לאורך כל ימות השבוע , ופונה לחתך גילאים מגוון תוך סיפוק חוויה מוזיקלית שונה לכל דורש.

מועדון הפורום נחשב למותג מיתולוגי בחיי הלילה של מדינת ישראל והוא המועדון הוותיק, הגדול והמתקדם ביותר בארץ אשר נחשב גם לאחד מהעשירייה המובילה בעולם.
26 שנות פעילות אשר בתוכם אלפי אהבות החלו את דרכם ומאות זוגות שהתחתנו. במשך השנים השם קושר לחוויות מדהימות עם זיכרונות בלתי נשכחים לבלייני הדרום החל מהקרן לייזר שהופיעה בשמיים מדי ערב, אוטובוס ממותג שנהג לאסוף בליינים, הרובוט, טקס הפתיחה המרגש, צופר האוויר, החללית, הצמידים, המתחמים וכרטיס החבר סגול

את מועדון פורום מרכיבים ארבעה אולמות : האולם המרכזי, פקטור דאנס בר, גלריה חדשה ופקטור קיץ. לכל אולם עיצוב ייחודי המשרה, יחד עם המוזיקה שמשתנה מאולם לאולם, אווירה שונה לחלוטין.

http://forum-club.co.il/
*2313
×

הצהרת נגישות


 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל   info@net4u.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.